KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Orange Polska wybiera Toyoty Auris Hybrid

17-05-13

Trzydziestu najlepszych handlowców Orange Polska w nagrodę za wyniki będzie jeździło nowymi samochodami służbowymi - Toyotami Auris Hybrid. Najnowszy pojazd Toyoty z napędem hybrydowym wyróżnia się niskim całkowitym kosztem eksploatacji i najwyższym komfortem użytkowania.

W początku 2013 r. został podpisany kontrakt między firmami Toyota Motor Poland i Orange Polska na zakup 30 egzemplarzy Toyoty Auris Hybrid. Samochody będą wykorzystywane p rzez najlepszych handlowców Orange Polska . W maju br. w salonie Toyota Radość odbyło się uroczyste przekazanie floty, w którym uczestniczyli wszyscy przyszli użytkownicy pojazdów oraz przedstawiciele Toyota Motor Poland i Orange Polska.

Orange Polska jest trzecią firmą z dużą fl otą pojazdów w Polsce , która wybrała samochody hybrydowe Toyoty. W maju 2012 roku odbyło się przekazanie f loty Priusów dla firmy Janssen, a w październiku floty hybrydowych Yarisów dla firmy Provident.

Podobnie jak w przypadku poprzednich kontraktów flotowych, o wyborze technologii hybrydowej zadecydowały niskie zużycie paliwa oraz niski całkowity koszt utrzymania pojazdu. Istotnym parametrem były także czynniki wizerunkowe i wysoki komfort użytkowania, m.in. automatyczna skrzynia biegów, która jest standardowym elementem napędu hybrydowego Toyoty.

Orange Polska od kilku lat stara się minimalizować wpływ działalności firmy na środowisko naturalne. Zakup samochodów Toyoty z napędem hybrydowym jest kolejnym elementem działań proekologicznych