KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Toyota Auris Hybrid z nagrodą Fleet Derby 2013

27-05-13

Jak co roku rozegrany został plebiscyt flotowy Fleet Derby, organizowany przez redakcję miesięcznika Fleet. Nagroda dla samochodu przyjaznego środowisku przypadła najnowszej Toyocie Auris Hybrid.

PLEBISCYT FLEET DERBY to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego w Polsce. Jest to impreza mająca nie tylko wymiar konkurencji między firmami związanymi z dostarczaniem i obsługą flot samochodowych, ale i prezentacji nowości produktowych.

W edycji Fleet Derby 2013 do konkurencji porównawczych stanęły 82 pojazdy różnych producentów, przyporządkowanych do 16 kategorii klasowych. Grono jurorów liczyło 108 osób, przede wszystkim przedstawicieli firm zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, fleet managerów, a także dziennikarzy motoryzacyjnych.

Przyznanie Aurisowi Hybrid nagrody dla samochodu przyjaznego środowisku jest wyrazem uznania dla technologii hybrydowej Toyoty w najnowszym wydaniu, oraz jednoczesnym potwierdzeniem korzyści z eksploatacji samochodu hybrydowego w firmie.

Hybrydy Toyoty do tej pory zostały wybrane na pojazdy flotowe przez firmy takie jak Janssen (Prius), Provident (Yaris Hybrid), czy Orange (Auris Hybrid). We wszystkich przypadkach głównym czynnikiem wyboru okazywał się najniższy koszt utrzymania floty, który potwierdza się w czasie eksploatacji pojazdów.