KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Toyota GT86 w limitowanej edycji specjalnej. Tylko 10 sztuk dostępnych w Polsce.

Email Drukuj WORD Download PDF Download
21-10-14

Toyota Motor Corporation stworzyła limitowaną wersję specjalną modelu sportowego GT86. W Europie dostępne są tylko 183 takie samochody, z czego 10 w Polsce.

Toyota GT86 dzięki klasycznej konstrukcji samochodu sportowego, uzupełnionej o najnowsze osiągnięcia techniki, daje kierowcy bezkonkurencyjne właściwości jezdne i jedyne w swoim rodzaju doznania z prowadzenia. Jest to obecnie jedyny na świecie pojazd z napędem na koła tylne i wolnossącym silnikiem typu boxer umieszczonym z przodu. Konstrukcja ta ma jeden z najniżej położonych środków ciężkości, doskonałe rozłożenie masy, oraz silnik, rozwijający harmonijnie, bez wykorzystania turbosprężarki, 100 KM mocy z jednego litra pojemności. Te parametry definiują wyjątkowy charakter GT86.

Edycja limitowana, prezentowana przez Toyotę tej jesieni, wyróżnia się od dotychczasowej oferty GT86 nowym wyglądem zewnętrznym:

- nowy, żółty kolor nadwozia (dostępny tylko w edycji limitowanej);
- czarne lusterka zewnętrzne;
- czarne pasy przebiegające przez całe nadwozie (pokrywa silnika, dach, pokrywa bagażnika), oraz w dolnej części linii bocznej, z oznaczeniami nazwy modelu.

Wyposażenie edycji limitowanej Toyoty GT86 odpowiada wersji Prestige, czyli najbogatszej specyfikacji modelu.

W całej Europie dostępne są tylko 183 egzemplarze edycji specjalnej. W Polsce do sprzedaży przewidzianych jest zaledwie 10 sztuk, z czego dwie znalazły już klientów.

Email Drukuj WORD Download PDF Download