KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Toyota zwycięża w plebiscycie Fleet Awards Polska 2015

Email Drukuj WORD Download PDF Download
24-04-15

Toyota otrzymała dwie nagrody w tegorocznym plebiscycie Fleet Awards Polska. Nowość 2014 roku, model AYGO, otrzymał tytuł Samochodu dla pracownika w segmencie A. Dodatkowo Nagrodą Specjalną magazynu FLOTA został wyróżniony dział PR Toyota Motor Poland.

Plebiscyt Fleet Awards Polska składa się z dwóch części: głosowania internetowego, oraz Wielkiego Testu Flotowego, podczas którego fleet managerowie wcielają się w rolę jurorów, oceniając na specjalnie przygotowanych dynamicznych i miejskich próbach wszystkie nominowane w danym roku pojazdy. W tym roku w teście wzięło udział 220 fleet managerów w roli jurorów, którzy poddali surowej weryfikacji wszystkie nominowane samochody. W części internetowej plebiscytu oddanych zostało 120 tys. głosów, weryfikowanych przez firmę audytorską.

Decyzje fleet managerów oraz wyniki Plebiscytu Fleet Awards Polska od lat przekładają się na decyzje zakupowe w branży i stanowią punkt odniesienia dla licznego grona osób związanych z rynkiem flotowym przy dokonywaniu zapytań i rozstrzygnięć ofertowych.

Email Drukuj WORD Download PDF Download