KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Nowe AYGO debiutuje w salonach Toyoty

Email Drukuj WORD Download PDF Download
27-06-14

W najbliższy weekend, w dniach 28-29 czerwca, w polskich salonach Toyoty debiutuje zupełnie nowe AYGO. Nowy model miejski wyróżnia się nie tylko atrakcyjną stylistyką zaczerpniętą z kultury młodzieżowej Japonii, ale także szerokimi możliwościami personalizacji nadwozia i wnętrza. Dzięki temu AYGO będzie jednym z najbardziej charakterystycznych samochodów na polskich drogach. Z okazji Dni Otwartych Toyota przygotowała także specjalną ofertę cenową dla Yarisa Last Minute i Aygo poprzedniej generacji.

Cennik nowej Toyoty AYGO będzie rozpoczynał się od kwoty 33 900 zł, czyli poziomu atrakcyjniejszego niż do tej pory. Nowy model będzie także wyraźnie lepiej wyposażony niż poprzednik. Już wersja podstawowa otrzymała m.in. projektorowe światła główne, diody LED do jazdy dziennej oraz kompletne wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Zalicza się do niego 6 poduszek powietrznych z kurtynami bocznymi, system stabilizacji toru jazdy VSC, czy system wspomagania podjazdu Hill Assist Control.

Toyota zakłada, że największym powodzeniem wśród polskich klientów będą jednak cieszyły się edycje specjalne nowego AYGO oraz wersje spersonalizowane przez samych nabywców. Dlatego też w cenniku nowego modelu znalazła się młodzieżowa edycja X-cite z charakterystycznym pomarańczowym kolorem nadwozia i czarnymi detalami, oraz bardziej stonowana i elegancka wersja X-clusiv ze srebrnymi elementami. Dodatkowo, dzięki wymiennym panelom nadwozia i wnętrza, każde AYGO może mieć niepowtarzalny styl i kolorystykę nadane mu przez właściciela.

W czasie Dni Otwartych obowiązywać będzie także oferta specjalna na dotychczasowe AYGO, oraz Yarisa w wersji Last Minute z 2013 roku produkcji. Oba modele otrzymały niezwykle atrakcyjne ceny i bogate wyposażenie.

Aygo poprzedniej generacji z nadwoziem 5-drzwiowym, wyposażone m.in. w radioodtwarzacz CD i klimatyzację manualną kosztuje jedynie 33 900 zł, czyli 5 200 zł mniej niż do tej pory. Yaris Last Minute (3- lub
5- drzwiowy) otrzymał rabat wynoszący 6 000 zł oraz radioodtwarzacz CD, klimatyzację, elektryczne szyby, czy skórzaną kierownicę jako elementy wyposażenia standardowego każdej z dostępnych wersji. Zarówno AYGO poprzedniej generacji jak i Yaris Last Minute są dostępne z szybkim terminem realizacji zamówienia.

Wszystkie salony Toyoty w Polsce będą przyjmowały klientów zarówno w sobotę 28-, jak i niedzielę 29 czerwca.

Email Drukuj WORD Download PDF Download