KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Toyota uzyskała trzy nagrody w konkursie Fleet Awards 2016

Email Drukuj WORD Download PDF Download
05-05-16

Toyota Prius, Toyota AYGO oraz pakiet systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense otrzymały główne nagrody w tegorocznym prestiżowym konkursie Fleet Awards Polska.

Toyota Prius uzyskała tytuł najlepszego samochodu flotowego z alternatywnym napędem. Toyota AYGO już po raz drugi z rzędu otrzymała nagrodę dla najlepszego samochodu flotowego dla pracownika w segmencie A. Za najlepszy system bezpieczeństwa w samochodzie jurorzy uznali pakiet Toyota Safety Sense.

Fleet Awards Polska
W konkursie Fleet Awards Polska co roku polski sektor flotowy wybiera najlepsze samochody, produkty i usługi flotowe. Plebiscyt składa się z dwóch części: głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego. W tym roku w głosowaniu weryfikowanym przez firmę audytorską wzięli udział managerowie flotowi i prawie 100 dziennikarzy motoryzacyjnych. Każda z tych grup była reprezentowana w proporcjach 70:30. Taka różnorodność miała na celu wzbogacenie rywalizacji i zobiektywizowanie wyników. Podczas Wielkiego Testu Flotowego fleet managerowie wcielili się w rolę jurorów, oceniając na specjalnie przygotowanych próbach wszystkie nominowane pojazdy. Tak złożony proces oceny jest potrzebny, aby laureaci w poszczególnych kategoriach mogli zasłużenie posługiwać się tytułem „najlepszego pojazdu flotowego”.

Nowy Prius i Toyota Safety Sense – premiery Toyoty
W tym roku rozpoczęła się sprzedaż czwartej generacji Toyoty Prius, najpopularniejszego samochodu hybrydowego na świecie. Wraz z nowym modelem na rynku zadebiutował napęd hybrydowy nowej generacji, o 15% oszczędniejszy od poprzednika, oraz nowoczesna platforma podłogowa TNGA. Nowy Prius to pierwszy model, w którym dostępna jest najnowocześniejsza wersja pakietu systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense, oparta na precyzyjnej technologii radarowej o zwiększonym zasięgu.

Toyota AYGO
Toyota AYGO drugiej generacji zadebiutowała w 2014 roku i do tej pory pozostaje najbardziej interesującym samochodem w segmencie A. Samochód wyróżnia się odważnym, nowoczesnym designem oraz ogromnymi możliwościami indywidualizacji, które zapewniają 3 wersje wyposażenia i 10 łatwo wymiennych elementów wykończenia nadwozia i wnętrza w 8 kolorach do wyboru. Co roku Toyota wprowadza na rynek nową wersję specjalną x-cite.

Email Drukuj WORD Download PDF Download